W czwartek, 10 października 2019r. o godz. 18.00, w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego, miał miejsce recital fortepianowy w wykonaniu Mariusza Drzewickiego. Koncert odbył się w ramach XXXVI Dni Karola Lipińskiego. Organizatorami wydarzenia byli Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Karola Lipińskiego oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim.

W programie recitalu znalazły się: Suite española op. 47 Izaaka Albeniza oraz Walce: As-dur op.69 nr 1, Es-dur op.18, As-dur op.34 nr 1, a-moll op.34 nr 2, F-dur op.34 nr 3, Des-dur op.64 nr 1, cis-moll op.64 nr 2, As-dur op.42, oraz e-moll op.posth. Fryderyka Chopina.

Koncert poprowadziła Agnieszka Jeż - Prezes Radzyńskiego Towarzystwa Muzycznego im. Karola Lipińskiego.

Media: radzyninfo.pl | 24wspolnota.pl