W czwartek 22 listopada 2018r., w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego, odbył się koncert akordeonowy uczniów Pana Zbigniewa Czuryło.

W pierwszej części koncertu na scenie wystąpił kwartet akordeonowy w składzie: Stanisław Krupa (kl. V c.6l.), Marcel Semeniuk (kl. II c.4l.), Jakub Palinowski (kl. VI c.6l.) i Angelika Koczkodaj (kl. VI c.6l.). Kwartet wykonał: Folk-time B. Dowlasza, Arię D- dur J.S. Bacha, Trzy bajeczki K. Naklickiego oraz melodię z filmu Vabank H. Kuźniaka.

W drugiej części koncertu wystąpili soliści, absolwenci naszej szkoły, obecnie uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych I i II st. im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej: Mateusz Golonka, Mateusz Głowniak, Aleksandra Kurowska, Karol Zbaracki. W ich wykonaniu publiczność wysłuchała: Parafrazy na temat Kaprysu A-mol N. Paganiniego R. Szymczyka, Czardasza M. Rizoli, Toccaty A. Repnikova, Divertimento A. Astiera.