29 maja 2019 r. w Szkole Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim odbył się „Koncert dla mamy i taty” w wykonaniu uczniów szkoły. Wydarzenie rozpoczął Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Czuryło witając przybyłą publiczność oraz składając życzenia mamom i tatom z okazji ich święta. Następnie na scenie wystąpili uczniowie klasy I cyklu sześcioletniego z programem artystycznym, na który złożyły się utwory muzyczne wykonane na różnych instrumentach, utwory poetyckie oraz piosenki z układem tanecznym. Przygotowany program, dostarczył publiczności wiele miłych wrażeń. Na zakończenie uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane laurki. Koncert został przygotowany przez nauczycieli klasy fortepianu, klasy akordeonu, klasy skrzypiec, klasy gitary, klasy fletu, klasy trąbki i klasy saksofonu. Wydarzenie prowadziła Pani Agnieszka Jeż, przy fortepianie akompaniowała Pani Jolanta Skorek-Münch, układ taneczny przygotowała Pani Ewa Łańcut-Nestoruk.