Centrum Edukacji Artystycznej Region Lubelski
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim

zapraszają na

Warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli klas fortepianu
szkół muzycznych pierwszego stopnia regionu lubelskiego

prowadzone przez dr hab. Mariusza Drzewickiego
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

Temat warsztatów:

Zrównoważony rozwój techniki pianistycznej i osobowości artystycznej w kształceniu uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia.

Cele warsztatów:

• Doskonalenie warsztatu technicznego gry na fortepianie
  • Rozwijanie inspiracji wykonawczych i swobody muzykowania
  • Wymiana doświadczeń pomiędzy pedagogami

Warsztaty odbędą się w dniu 10 października 2018 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim, ul. Jana Pawła II nr 2, tel. 83 352 97 63 – rozpoczęcie o godz. 10.00.

Zgłoszenia (w przypadku uczestnictwa ucznia wraz z programem do realizacji) prosimy przesłać w terminie do 4 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły w dniu 8 października 2018 r.

Organizację warsztatów koordynuje i szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka Jeż (nauczyciel klasy fortepianu PSM I st. w Radzyniu Podlaskim), tel. 608 014 415.

Dokumenty do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy: pdf, doc