Centrum Edukacji Artystycznej Region Lubelski
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim

zapraszają na

Seminarium i warsztaty dla nauczycieli klas fortepianu
szkół muzycznych pierwszego stopnia regionu lubelskiego

prowadzone przez dr hab. prof. AM Mariusza Drzewickiego
- Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

Tematy:

• Rola wyobraźni i artystycznych inspiracji w rozwoju pianistycznym uczniów szkół muzycznych I i II stopnia.
  • Aspekt psychologiczny relacji mistrz - uczeń w kontekście procesu kształcenia.

Cele seminarium i warsztatów:

• Doskonalenie warsztatu technicznego uczniów w grze na fortepianie.
  • Rozwijanie inspiracji wykonawczych i swobody muzykowania.
  • Wzbogacenie warsztatu pedagogicznego.
  • Wymiana doświadczeń pomiędzy pedagogami

Warsztaty odbędą się w dniu 10 października 2019 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim, ul. Jana Pawła II nr 2, tel. 83 352 97 63 – rozpoczęcie o godz. 9.00.

Zgłoszenia (w przypadku uczestnictwa ucznia wraz z programem do realizacji) prosimy przesłać w terminie do 3 października 2019 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prosimy o wcześniejszą rejestrację celem przygotowania zaświadczeń dla nauczycieli biorących udział w warsztatach.

Harmonogram zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły w dniu 8 października 2019 r.

Organizację warsztatów koordynuje i szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka Jeż (nauczyciel klasy fortepianu PSM I st. w Radzyniu Podlaskim), tel. 608 014 415.

Wszystkich uczestników zapraszamy na Recital fortepianowy w wykonaniu dr. hab. prof. AM Mariusza Drzewickiego o godz. 18.00.

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy: pdf, doc