W dniach 8-9 maja 2017r. w PSM odbyły się audycje muzyczne, przygotowane przez nauczycieli i uczniów szkoły.

8 maja gośćmi PSM byli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 2 w Radzyniu Podaskim.

Na scenie sali koncertowej swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali: Mateusz Golonka (kl. VI, c.6l.) - akordeon, Julian Myszkowiec (kl. I, c.4l.) - trąbka, Aleksandra Pizoń (kl. II, c.6l.) - gitara, Wiktoria Grochowska (kl. I, c.6l.) - skrzypce, Adrianna Syczyńska (kl. II, c.6l.) - fortepian, Damian Mazur (kl. VI, c.6l.) - akordeon, Julia Duszak (kl. III, c.4l.) - gitara, Wiktoria Klementewicz (kl. V, c.6l.) - fortepian, duet saksofonowy: Aleksandra Szczuchniak (kl. III, c.4l.) i Szymon Gmur (kl. VI, c.6l.) oraz duet akordeonowy Mateusz Golonka (kl. VI, c.6l.) i Damian Mazur (kl. VI, c.6l.).

Audycję przygotowały oraz prowadziły Pani Ewa Zagórska - nauczyciel klasy gitary i Pani Natalia Pomyłujko - nauczyciel klasy skrzypiec.

9 maja w PSM gościli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radzyniu Podl. oraz grupy sześciolatków z Przedszkola Miejskiego w Radzyniu Podlaskim.

Zaproszeni uczniowie wysłuchali popisów muzycznych w wykonaniu: Hanny Mitury (kl. IV, c.6l.) - akordeon, Aleksandry Pizoń (kl. II, c.6l.) - gitara, Marcina Mitury (kl. II, c.6l.) - akordeon, Magdaleny Kowalskiej (kl. I, c.6l.) - fortepian, Emilii Mazurek (kl. IV, c.6l.) - skrzypce, Julii Duszak (kl. III, c.4l.) - gitara, Karoliny Śpiewak (kl. III, c.6l.) - akordeon, Zuzanny Falkowskiej (kl. IV, c.6l.) - skrzypce, Marii Jurkiewicz (kl. III, c.6l.) - flet, Karola Białka (kl. IV, c.6l.) - akordeon, Szymona Gmura (kl. VI, c.6l.) - saksofon oraz duetu fortepianowego: Gabrieli Skiby (kl. III, c.6l.) i Wojciecha Magiera (kl. III, c.6l.).

Audycję przygotowali oraz prowadzili: Pani Ewa Łańcut-Nestoruk – nauczyciel klasy fortepianu oraz Pan Jacek Nestoruk – nauczyciel klasy akordeonu.