W dniu 13 października 2017r. o godz. 11.30 w sali koncertowej PSM odbyło się spotkanie pracowników szkoły z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor PSM składając życzenia wszystkim uczestnikom spotkania oraz wręczając nagrody pracownikom szkoły za szczególne wyniki w pracy dydaktyczno-artystycznej. Dyrektor odczytał również list, wystosowany przez Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski Jerzego Rębka, z życzeniami i wyrazami wdzięczności za wkład szkoły, włożony w życie intelektualne i kulturalne miasta.

Gratulacje i podziękowania, w imieniu Rady Rodziców PSM, pracownikom szkoły złożył Sekretarz Rady Rodziców Pan Grzegorz Pizoń. Na ręce Dyrektora PSM podziękowania i życzenia dla grona pedagogicznego złożyła również Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Julia Duszak.