KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY i RADY PEDAGOGICZNEJ

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 odbędzie się 26 czerwca br. (piątek):

• godz. 16.30 - klasy V – VI c. 6-letni oraz klasy III – IV c. 4-letni
  • godz. 17.30 - pozostałe klasy

W trosce o bezpieczeństwo i zachowanie wszelkich przepisów scenariusz uroczystości jest następujący:

1. spotkanie wyznaczonych klas odbędzie się na dziedzińcu pałacowym przed szkołą, świadectwa wręczą nauczyciele w przygotowanych miejscach również na zewnątrz z zachowaniem bezpieczeństwa,
  2. nauczyciele przedmiotów teoretycznych podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego NIE BĘDĄ DOSTĘPNI dla uczniów i rodziców,
  3. zobowiązuje się wszystkich uczniów i rodziców do zachowania bezpiecznej odległości oraz korzystania z maseczek.

SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI W PRZYPADKU DESZCZU

Nauczyciele będą czekać na uczniów w salach:

I skrzydło

• sala nr 12 - mgr Wojciech Lesiuk, mgr Radosław Żyła
  • sala nr 13 - mgr Agnieszka Jeż
  • sala nr 6 - mgr Katarzyna Łozowska
  • sala nr 3 - mgr Paulina Zielińska
  • gabinet dyrektora - dyrektor mgr Zbigniew Czuryło
  • biblioteka - mgr Maciej Szuksztul, mgr Natalia Pomyłujko
  • sala nr 7 - mgr Ewa Zagórska
  • sala nr 1 - mgr Tomasz Wojtaś

II skrzydło

• sala nr 24 - dr hab. Elżbieta Charlińska
  • sala nr 25 - mgr Jadwiga Bagińska
  • sala nr 26 - mgr Jacek Nestoruk
  • sala nr 30 - mgr Ewa Łańcut – Nestoruk

Na teren szkoły będą mogli wejść tylko uczniowie (bez rodziców) – BEZWZGLĘDNIE W MASECZKACH.

W związku z sytuacją i zaleceniami GIS w tym roku szkolnym uśmiech, krótkie spotkanie i słowo "dziękuję" jest najlepszą formą podziękowania za naukę. W trosce o wspólne bezpieczeństwo w okresie tak oczekiwanym tj. bezpieczne wakacje 2020, prosimy o przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa na czas pandemii.

UWAGA UCZNIOWIE KLAS KOŃCZĄCYCH!

Po odebraniu świadectwa proszę o zgłoszanie się do sekretarza szkoły p. Danuty Zarębskiej w celu potwierdzenia odbioru świadectwa /sekretariat szkoły – BEZWZGLĘDNIE W MASECZKACH/