Rekrutacja 2022/2023

Trwają zapisy kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim na rok szkolny 2022/2023.

W celu zgłoszenia dziecka do rekrutacji należy złożyć wniosek elektroniczny lub wypełnić wniosek tradycyjny (formularz do pobrania w sekretariacie lub w zakładce Rekrutacja na stronie internetowej szkoły). Dokument można złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek o przyjęcie kandydata do PSM I st. w Radzyniu Podlaskim należy złożyć do dnia 25 maja 2022r.

Data badania predyspozycji kandydatów - 31 maja 2022r.

Szczegółowe informacje zamieszczone się na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 83 3529763 lub e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.