21 czerwca 2021r. odbył się koncert chóru szkolnego i pożegnanie absolwentów. Był to pierwszy i zarazem ostatni w tym roku szkolnym koncert chóru.

To był trudny rok dla wszystkich. Przez większość czasu odbywały się lekcje zdalne. Mimo przygotowań, nie doszło do Koncertu z okazji Święta Niepodległości, nie było też Konceru Kolęd i Pastorałek oraz Koncertu Noworocznego, które na stałe wpisały się w kalendarz koncertowy szkoły. Uczniowie nie mogli zaprezentować swoich umiejętności na popisach klasowych. Udało się jednak przetrwać te trudności i odkąd zniesiono obostrzenia chór szkolny, pod okiem Pani Doroty Szostakiewicz, intensywnie pracował, by móc wystąpić przed publicznością.

Poniedziałkowy koncert rozpoczął młodszy chór – uczniowie klasy II cyklu 4-letniego oraz klasy IV cyklu 6-letniego, który wykonanał 4 kanony:

• Wiosna - Thord Gummesson,
  • Bije dzwon - anonim kanon francuski,
  • Bądź zdrów - kanon izraelski,
  • Rytmy synkopowane - tradycyjna melodia angielska z tekstem Urszuli Smoczyńskiej.

W drugiej części koncertu wystąpił chór starszy, czyli uczniowie klasy V cyklu 6-letniego oraz uczniowie kończący w tym roku swoją edukację szkolną. W ich wykonaniu publiczność wysłuchała utworów:

• “Gdzieś ponad tęczą” z musicalu: "Czarnoksiężnik z krainy Oz" - Harold Arlen,
  • “Lollipop” - Beverly Boss & Julius Dixon - przy fortepianie Ada Syczyńska,
  • “Mamma mia” z repertuaru zespołu ABBA ze słowami Moniki Wojewódzkiej.

Koncert prowadzili: Joanna Jesionek i Marcin Mitura - uczniowie kończący szkołę.

Po koncercie odbyło się krótkie pożegnanie absolwentów.