Pandemia COVID-19 spowodowała, że mimo przygotowań, nie obyły się koncerty z udziałem chóru szkolnego, m.in.: Koncert z okazji Święta Niepodległości, Koncert Kolęd i Pastorałek, Koncert Noworoczny.

Po zniesieniu obostrzeń i powrocie uczniów do szkoły chór, pod okiem Pani Doroty Szostakiewicz, intensywnie pracował by móc wystąpić na scenie sali koncertowej PSM. 21 czerwca 2021r. odbył pierwszy i zarazem ostatni w tym roku szkolnym koncert chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim.

Koncert rozpoczęli uczniowie klasy II cyklu 4-letniego oraz klasy IV cyklu 6-letniego, którzy wykonali 4 kanony:

• Wiosna - Thord Gummesson,
  • Bije dzwon - anonim kanon francuski,
  • Bądź zdrów - kanon izraelski,
  • Rytmy synkopowane - tradycyjna melodia angielska z tekstem Urszuli Smoczyńskiej.

W drugiej części koncertu wystąpili chórzyści z klasy V cyklu 6-letniego oraz uczniowie kończący w tym roku swoją edukację w szkole muzycznej. Chór starszy wykonał trzy utwory:

• “Gdzieś ponad tęczą” z musicalu: "Czarnoksiężnik z krainy Oz" - Harold Arlen,
  • “Lollipop” - Beverly Boss & Julius Dixon. Akompaniament - Ada Syczyńska,
  • “Mamma mia” z repertuaru zespołu ABBA ze słowami Moniki Wojewódzkiej.

Poniedziałkowy koncert prowadzili: Joanna Jesionek i Marcin Mitura - uczniowie z klasy VI cyklu 6-letniego.

Po koncercie chóru odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów naszej szkoły.