Koncert dla mamy i taty

27 maja 2022r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim odbył się „Koncert dla mamy i taty”.

Wydarzenie rozpoczął Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Czuryło witając przybyłą na wydarzenie publiczność oraz składając życzenia mamom i tatom z okazji ich święta. Następnie na scenie wystąpili uczniowie klasy I cyklu sześcioletniego z programem artystycznym, na który złożyły się utwory muzyczne wykonane na różnych instrumentach, utwory poetyckie oraz układ taneczny. Prezentacje młodych artystów dostarczyły publiczności wielu miłych wrażeń i wzruszeń. Na zakończenie uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane laurki.

Koncert został przygotowany przez nauczycieli klasy: fortepianu, akordeonu, skrzypiec, gitary, fletu, trąbki i saksofonu.

Wydarzenie prowadziła Pani Ewa Łańcut-Nestoruk, przy fortepianie akompaniowali: Pani Elżbieta Charlińska, Pan Jacek Nestoruk, Pan Ariel Lichaczewski, Pan Maciej Szuksztul, na saksofonie zagrał Pan Radosław Żyła.