koncert

Czas świąteczny wprowadził do naszej szkoły koncert kolęd i pastorałek, który odbył się 20 grudnia 2022 roku. Wydarzenie swoim słowem i życzeniami bożonarodzeniowymi oraz noworocznymi rozpoczął Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Czuryło. Przestrzeń sali koncertowej wypełniły dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w różnych składach kameralnych, począwszy od solistów przez duety, tria oraz kwartety. Grupy rytmiczne pod kierunkiem Pani Ewy Łańcut-Nestoruk ubogaciły koncert śpiewem oraz wspólnym muzykowaniem na instrumentach perkusyjnych. Chór przygotowany przez Panią Dorotę Szostakiewicz wykonał zarówno polskie kolędy i pastorałki, jak i zagraniczne pieśni świąteczne. Na zakończenie wybrzmiały życzenia od kadry pedagogicznej, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego, by wspólnym odśpiewaniem kolędy zakończyć wydarzenie. Koncert poprowadzili nauczyciele naszej szkoły - Pani Ewa Zagórska oraz Pan Jakub Stefaniak.