I Regionalny Przegląd Chórów

W I Regionalnym Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I st. Regionu Lubelskiego, Zamość 2015 chór naszej szkoły (przygotowanie p. Dorota Szostakiewicz) otrzymał wyróżnienie

XXV Lubelski Przegląd Akordeonowy

W XXV Lubelskim Przeglądzie Akordeonowym Lublin 2015, Mateusz Głowniak (naucz. Z. Czuryło) oraz Jakub Palinowski (naucz. J. Nestoruk) zajęli II miejsce ex aequo (w kategorii do 10 lat).

W XXV Lubelskim Przeglądzie Akordeonowym Lublin 2015, kwintet akordeonowy w składzie: Mateusz Golonka, Karol Zbaracki, Damian Mazur, Mateusz Głowniak, Sylwester Marczuk (nauczyciel Z.Czuryło) zajął I miejsce (w kategorii szkół muzycznych I st.)

XX Regionalny Przegląd Uczniów

W XX Przeglądzie uczniów klas skrzypiec, altówki, wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych I stopnia w Zamościu, 22 maja 2015r. Aleksandra Polak (naucz. Natalia Pomyłujko, akomp. - Tomasz Wojtaś) zajęła III miejsce kat. II)

I Regionalne Prezentacje Rytmiczne

Wyróżnienie dla klasy III cyklu sześcioletniego w I Regionalnych Prezentacjach Rytmicznych Szkół Muzycznych I Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim - przygotowanie p. Ewa Łańcut-Nestoruk

VII Regionalny Konkurs Skrzypcowy

W VII Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "SKRZYPCOWE SPOTKANIA" Lublin 2015, Aleksandra Polak (naucz. N. Pomyłujko, akompaniament T. Wojtaś) zdobyła wyróżnienie.

VII Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy

W VII Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia, Stalowa Wola 2015, kwintet akordeonowy w składzie: Mateusz Golonka, Karol Zbaracki, Damian Mazur, Mateusz Głowniak, Sylwester Marczuk (naucz. Z. Czuryło) zajął II miejsce - (kategoria A)

Media:
podlasie24.pl

VI Konkurs Monograficzny

W VI Konkursie Monograficznym "RAZEM z FRYDERYKIEM", który odbył się 25 marca 2015r., w PSM I st. im. R. Twardowskiego w Puławach, Alan Polański zajął III miejsce w grupie III (naucz. T. Wojtaś)

VII Konkurs Pianistyczny

Na VII Konkursie Pianistycznym "Młodzi Wirtuozi" im. C. Czernego w Zamościu, który odbył się 6 marca 2015r., III miejsce zajął Wojciech Magier (naucz. T. Wojtaś)