II Konkurs Instrumentów Dętych im. Bolesława Stawy i Franciszka Krzemińskiego - Lublin, 07-08.06.2019r.

• Bernard Szczygielski kl. I, c.6l., naucz. Radosław Żyła - zdobył II miejsce w kat. I.

XXIX Lubelski Przegląd Akordeonowy - Lublin, 30.05.2019r.

Kwartet akordeonowy (naucz. Zbigniew Czuryło) w składzie:

• Stanisław Krupa kl. V, c.6l.
  • Marcel Semeniuk kl. II, c.4l.
  • Jakub Palinowski kl. VI, c.6l.
  • Angelika Koczkodaj kl. VI, c.6l.

zdobył I miejsce w kategorii zespół.

• Stanisław Krupa kl. V. c.6l., naucz. Zbigniew Czuryło - zdobył III miejsce w kat. solista
  • Marcin Mitura kl. IV. c.6l., naucz. Jacek Nestoruk - zdobył III miejsce w kat. solista
  • Marcel Semeniuk kl. II. c.4l., naucz. Zbigniew Czuryło - zdobył wyróżnienie w kat. solista

XVIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" - Sochaczew 17-18.05.2019r.

• Natalia Wiater kl. II, c.6l., naucz. Natalia Pomyłujko - zdobyła III miejsce w kat. I.

XI Festiwal Gitarowy Gitara na Kresach - Chełm 10-11.04.2019r.

• Alicja Sposób kl. II, c.4l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła wyróżnienie w grupie młodszej w kategorii szkół muzycznych I stopnia.

I Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy - Częstochowa 05-06.04.2019r.

• Natalia Wiater kl. II, c.6l., naucz. Natalia Pomyłujko - zdobyła wyróżnienie w grupie II.

IV Podlaska Wiosna Gitarowa - Międzyrzec Podl., 27.03.2019r.

• Alicja Sposób kl. II, c.4l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła I miejsce w kat. I
  • Milena Kocko kl. II, c.6l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła II miejsce w kat. I
  • Maja Gąsior kl. II, c.6l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła wyróżnienie w kat. I
  • Aleksandra Pizoń kl. IV, c.6l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła II miejsce w kat. II

IX Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy Zespołów Kameralnych Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. - Stalowa Wola, 21-22.03.2019r.

Kwartet akordeonowy (naucz. Zbigniew Czuryło) w składzie:

• Stanisław Krupa kl. V, c.6l.
  • Marcel Semeniuk kl. II, c.4l.
  • Jakub Palinowski kl. VI, c.6l.
  • Angelika Koczkodaj kl. VI, c.6l.

zdobył II miejsce w kategorii szkół muzycznych I st.

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego dla Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. - Zamość, 22.03.2019r.

• Katarzyna Sposób kl. II, c.6l., naucz. Agnieszka Jeż - zdobyła I miejsce w kat. I

VIII Konkurs Gitarowy dla uczniów szkół muzycznych I st. regionu lubelskiego i podkarpackiego - Szczebrzeszyn, 08.03.2019r.

• Aleksandra Pizoń kl. IV, c.6l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła III miejsce w kat. I
  • Alicja Sposób kl. II, c.4l., naucz. Ewa Zagórska - zdobyła wyróżnienie w kat. I

II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego Szkół Muzycznych I i II st. - Kielce, 01 - 02.03.2019r.

• Stanisław Krupa kl. V, c.6l., naucz. Zbigniew Czuryło - zdobył III miejsce w kat. II

XVI Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino" - Warszawa, 29.11 - 01.12.2018r.

Duet w składzie:

• Joanna Zielińska (fortepian) kl. V, c.6l., naucz. Ewa Łańcut-Nestoruk