XXII Regionalny Przegląd Akordeonowy

W dniach 25-26 maja 2012r., w Lublinie odbył się XXII REGIONALNY PRZEGLĄD AKORDEONOWY, na którym nasi uczniowie zdobyli:

I miejsce - JAKUB STEFANIAK naucz. Z. Czuryło

wyróżnienie - KAROL ZBARACKI naucz. J. Nestoruk

V Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych w Biłgoraju

25 maja 2012r., w Biłgoraju odbył się V Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st., nasze uczennice: Justyna Ozimkiewicz i Ewa Sierocińska - naucz. R. Żyła, zajęły ex aequo III miejsce.

XIII Regionalny Konkurs Pianistyczny

W dniu 20 kwietnia 2012 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim odbył się XIII REGIONALNY KONKURS PIANISTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA. Na konkurs przybyło 26 uczniów z 11 szkół muzycznych regionu lubelskiego.

Uczniowie naszej szkoły zajęli:

w kategorii I - uczniowie klas III - IV c. sześcioletniego oraz klas I - II c. czteroletniego
II miejsce: MARIA DUDEK - naucz. Ewa Łańcut-Nestoruk

w kategorii II - uczniowie klas V - VI c. sześcioletniego oraz klas III - IV c. czteroletniego
II miejsce: KAROLINA OLEKSIŃSKA - naucz. Małgorzata Okułowicz-Żyła

XVII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe

Na XVII Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych w Sanoku w dniach 18-21 kwietnia 2012r., duet akordeonowy w składzie: Adam Dudek i Jakub Stefaniak, przygotowany przez dyrektora szkoły Pana Zbigniewa Czuryło zdobył wyróżnienie.

IX Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu

Na IX Międzyszkolnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zamościu wyróżnienie otrzymał ADAM LIPIŃSKI (kl. VI) - naucz. D. Szostakiewicz.

II Międzyrzecki Festiwal Akordeonowy

Na II Międzyrzeckim Festiwalu Akordeonowym w dniu 31.03.2012r. wyróżnienia zdobyli:

w kategorii soliści:
DAWID NICPOŃ - naucz. Z. Czuryło
KAROL ZBARACKI - naucz. J. Nestoruk
WERONIKA PURGAŁ - naucz. J. Nestoruk

w kategorii zespoły:
duet akordeonowy: D.Nicpoń oraz K. Zbaracki - przyg. Z. Czuryło
kwintet akordeonowy: Weronika Purgał, Mateusz Bajda, Jakub Lubczuk, Izabela Kusyk, Damian Wierzchowski - naucz. J. Nestoruk

XII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy

Na XII Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku w dniach 30-31.03.2012r. uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim z klasy akordeonu dyrektora szkoły Zbigniewa Czuryły zajęli:

w kategorii soliści szkół muzycznych I stopnia: