W naszej szkole zoorganizowana została akcja charytatywna, z której zebrane dary zostały przekazane na rzecz Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

X Noworoczna Gala Akordeonowa Arti Sentemo odbędzie się 7 stycznia 2023 roku o godz. 18 w Sali Widowskowo-Sportowej Zespołu Szkoł Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na plakacie poniżej.

6 grudnia 2022 roku do szkoły zawitał gość z dalekich stron. Św. Mikołaj przybył, by obdarować najgrzeczniejszych uczniów prezentami i dobrym słowem. Wszyscy najmłodsi uczniowie spisali się na medal, toteż na szczęście obyło się bez rózg...

24 listopada 2022 roku uczniowie mieli możliwością wspólnej zabawy na dyskotece andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Ewy Łańcut-Nestoruk. Był to czas pełen uśmiechu, radości oraz integracji wszystkich młodych adeptów sztuki gry na instrumencie.

1 września 2021r. Państwowa Szkoła Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim zaingurowała rok szkolny 2021/2022. O godzinie 17.00 uczniowie, rodzice i pedagodzy zebrali się w sali koncertowej szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy etap swojej edukacji

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie wszystkich przywitał Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Czuryło. Przedstawił grono pedagogiczne oraz przekazał najważniejsze informacje dotyczące organizacji nauczania w nowym roku szkolnym. W dalszej kolejności Dyrektor odczytał list Ministra Edukacji i Nauki skierowany do dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Na zakończenie życzył uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów dydaktycznych i artystycznych, natomiast rodzicom - satysfakcji z postępów ich dzieci.

Po oficjalnej uroczystości w sali koncertowej odbyły się spotkania uczniów z nauczycielami w klasach lekcyjnych.