Przez trzy kolejne przedpołudnia - 17, 18 i 19 maja 2022r. - odbywały się w naszej szkole audycje muzyczne dla młodych słuchaczy, przygotowane przez uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim.

Spotkania z muzyką, adresowane do uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz przedszkolaków są już wieloletnią szkolną tradycją i zawsze cieszą się dużą popularnością. Uczestnicy audycji mogą posłuchać utworów muzycznych w wykonaniu uczniów, jak również zapoznać się z instrumentami, na których naukę prowadzi nasza szkoła.

Podczas tegorocznych audycji, młodzi słuchacze bardzo żywo reagowali na popisy uczniów z klasy akordeonu, fletu, fortepianu, gitary, saksofonu, skrzypiec i trąbki, a wykonawców nagradzali gromkimi brawami.

Celem audycji było zapoznanie dzieci z ofertą PSM w Radzyniu Podlaskim oraz zachęcenie ich do nauki w naszej szkole.